Паніка у Парижі – тисячі жителів тікали з міста перед локдауном

today 02.11.2020 query_builder 16:40 remove_red_eye 190 bookmarks Новини

Уряд Франції оголосив про запровадження другого локдауну після початку пандемії коронавірусу. У Парижі перед початком нового загальнонаціонального карантину десятки тисяч жителів почали масово виїжджати з міста, утворивши 700-кілометровий затор, повідомляє LAD bible. Цей затор найбільший в історії Парижу. Останній рекорд фіксували в 2019 році під час страйку працівників громадського транспорту – 629 кілометрів.

Локдаун впроваджено з півночі 30 жовтня до першого грудня, адже французи не дотримувалися обмежень, спустошували супермаркети, стояли у величезних чергах в перукарні та масово відвідували заклади харчування.

За словами міністра охорони здоров’я Франції, близько мільйона осіб в країні можуть захворіти Covid-19.

Уряд Франції оголосив про запровадження вже другого локдауну після початку пандемії коронавірусу. Протягом цього місяця французи зможуть виходити з дому лише на роботу, в лікарню або аптеку, подихати свіжим повітрям або зайнятися спортом можна годину на добу. Кожен повинен мати при собі письмове пояснення щодо причини перебування на вулиці.

Всі підприємства, які мають таку можливість, переводять співпрацівників на дистанційну роботу. Бізнеси, які не є життєво необхідними, зокрема, нічні клуби, ресторани і бари, закрито. Університети також зачинено, але, водночас, школи не закриватимуть.

92 запитів за 0,236