Партія “Слуга народу” відмовляється від державного фінансування

today 27.03.2020 query_builder 10:47 remove_red_eye 63 bookmarks Новини

Партія "Слуга народу" відмовляється від держфінансування на цей рік і просить, щоб ці кошти направили на засоби для медиків, які протидіють коронавірусу, повідомила пресслужба партії 26 березня. Відповідну заяву зробив глава партії Олександр Корнієнко.

"Ми просимо перенаправити всю суму бюджетного фінансування діяльності партії до стабілізаційного фонду, що створюється Кабінетом міністрів, та спрямувати ці гроші на потреби українських медиків, які борються сьогодні з пандемією коронавірусу", - зазначив він.

До речі, загальна сума, яку спрямували на фінансування партій цього року, 212,6 млн грн. "Слуга Народу" закликає інші партії наслідувати їх приклад: "За ці кошти країна зможе забезпечити медиків належною кількістю засобів індивідуального захисту, здійснити доплати за роботу в умовах пандемії".

Партія продовжить функціонувати за рахунок відшкодування коштів, які витратила на минулорічну парламентську кампанію, адже партії, які потрапили до Ради, отримали відшкодування витрат.

Крім того, перший квартал діяльності партій у цьому році уже профінансували.

У "СН" переконані, що цих коштів має вистачити, щоб фінансувати партійну діяльність у 2020 році: "Доведеться "затягнути паски" та відмовитись від низки проєктів. Але ці проблеми зараз є такими дрібними порівняно з тими викликами, що стоять перед Україною і українцями".

92 запитів за 0,240