Скромний поліцейський врятував з-під криги хлопчика

today 03.04.2021 query_builder 18:18 remove_red_eye 415 bookmarks Новини

На Київщині, в с. Мироцьке (Бучанська ТГ) патрульний столичної поліції разом із небайдужим громадянином врятували дитину, яка провалилася під кригу.

Про порятунок стало відомо нещодавно, хоча сам випадок трапився ще 24 березня. Через скромність Вадим Шаяхметов нікому не повідомив про свої пригоди поза службою, інформує Вig Київ із посиланням на Поліцію Києва.

З’ясувалося, що патрульний приїхав у Мироцьке у власних справах, і був біля адмінбудівлі, звідки добре видно місцевий ставок. Саме там він одночасно з сільським старостою побачили, як хлопчик провалився під крихкий лід за 25 метрів від берега.

Поки староста шукав човен, Вадим об’їхав водойму та кинувся із небайдужим чоловіком рятувати дитину. Вони обмоталися тросом та почали ламати кригу, щоб дістатися хлопця. Врешті-решт, поліцейському вдалося наблизитися до хлопчини настільки, щоб кинути йому мотузку. Дитина з останніх сил вхопилася за неї.

Однак на шляху до берега другий рятівник почав втрачати сили, тож Вадиму довелося тягти обох. Опинившись на березі, патрульний поніс хлопчика на руках до дороги. Там на них вже чекав староста, який посадив їх в авто грітися та повіз до лікарні.

Виявилося, що врятований хлопчина є сусідом поліцейського, і нині з ним усе гаразд. Сам же Вадим не вважає себе героєм, тільки радий із того, що всі вони опинилися у потрібному місці та в потрібний час.

Фото із сайту "Вig Київ"

92 запитів за 0,278