Перехрестя біля Чабанів зроблять безпечнішим

today 29.11.2019 query_builder 16:16 remove_red_eye 220 bookmarks Новини

Днями на виїзній нараді за дорученням голови ОДА Олексія Чернишова обговорювалися шляхи врегулювання питання зменшення кількості ДТП на перетині траси М-05 Київ-Одеса та вул. Київської в Чабанах.

У нараді взяли участь заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко, керівництво Служби автомобільних доріг у Київській області, Головне управління Нацполіції в Київській області, представники ДП «Державний дорожній науково-дослідницький інститут» та громадських організацій.

Розглянуто можливі шляхи розв’язання проблеми на цій ділянці автошляху з метою підвищення культури водіння та безпеки громадян.

Було рекомендовано обладнати тут дублювальні дорожні знаки та визначити цю ділянку пріоритетною для чергування нарядом патрульної поліції.

А ще Служба автомобільних доріг до кінця наступного тижня повинна відпрацювати доручення, отримані від Київської облдержадміністрації.

До речі, на перехресті автошляху М-05 Київ-Одеса та вул. Київської поблизу Чабанів від початку року сталося 28 дорожньо-транспортних пригод, внаслідок яких одна людина загинула та вісім отримали травми.

92 запитів за 0,230