Перша сесія міськради в Боярці: голосування за секретаря – зірвано

today 24.11.2020 query_builder 12:32 remove_red_eye 851 bookmarks Новини

Сьогодні, 24 листопада, відбулося довгоочікуване перше пленарне засідання першої сесії Боярської міськради VІІІ скликання. Розпочиналася робота досить мирно – всі присутні у залі прочитали молитву. Голова Боярської ТВК повідомив, що до ради потрапили представники «Європейської солідарності» (10 депутатів), «За майбутнє» (9 обранців), «Слуги народу» (6), «Батьківщини» (6) та «Самопомочі» (3). Загалом 34 депутати. Всім присутнім обранцям вручили посвідчення і пакети на згадку про приємну подію. А далі реєстрація, щоб приступити до питань порядку денного другого пленарного засідання. За нього проголосували 18 обранців (в тому числі мер). Представники "ЄС" та "Слуги" не взяли участь у голосуванні. Потому швиденько обрали лічильну комісію – і в путь, до вирішення питань, винесених на розгляд сесії. Міський голова Олександр Зарубін встиг їх озвучити: обрання секретаря Боярської міської ради, обрання першого заступника і заступників Боярського міського голови.

По першому питанню пропозиція очільника міста – депутат від «Самопомочі», вчитель Тарасівської ЗОШ Віталій Савенко, який за станом здоров'я не був присутнім на сесії.

Але тут мирне зібрання вибухнуло шквалом депутатських емоцій – боротьба за трибуну, невизнання результатів голосування, галас. Із пів години взаємних звинувачень - і міський голова пропонує на цьому засідання сесії вважати закритим без ухвалення жодних рішень.

Як бачимо, вже на першій сесії стає зрозуміло, що у коаліцію у Боярській міськраді входять «За майбутнє», «Батьківщина» і «Самопоміч», водночас «Євросолідарність» - у непримиренній опозиції, поки що з цією політсилою й «Слуги», але все може змінитися вже до наступного пленарного засідання.

"Нове передмістя. Журнал Київщини", Олександр Дяченко

92 запитів за 0,224