Перші трофеї цього сезону

today 03.02.2020 query_builder 10:06 remove_red_eye 400 bookmarks Новини

Учора, 2 лютого, завершився чемпіонат Києво-Святошинського району з футзалу. У першій лізі у першому півфіналі гостомельський FC Onest грав проти СК «Софія-2». Основний час зустрічі закінчився бойовою нічиєю – 2:2, а у серії післяматчевих пенальті влучнішими були футболісти із Софіївської Борщагівки, які й вийшли у фінал змагань.

За другу путівку боролися музичанський ФК «Колос» та боярський СК «Віннер». Тут перемогу святкували боярчани з рахунком 4:2.

У матчі за третє місце «Колос» виграв у FC Onest 5:4 й здобув бронзові медалі у першій лізі. У матчі за чемпіонство зустрілися СК «Софія-2» та «Віннер». В основний час команди розписали результативну нічию 7:7, а пенальті краще пробили борщагівці, які й стали переможцями турніру в першій лізі.

А потім боролися за медалі представники вищої ліги. У першій зустрічі демонстрували свої вміння потужний SC «Гатне» та переможець попереднього етапу змагань ФК «Зеніт». Спочатку гатненці захопили ініціативу й у першому таймі забили два голи. Але у другому - святопетрівці поступово гра вирівнялася, а останні 5-7 хвилин «зенітівці» взагалі влаштували навалу на ворота гатненців, але відновити паритет не змогли. З рахунком 5:4 переміг SC «Гатне».

У другому півфіналі СК «Софія» досить легко здолала опір другої гатненської команди – 5:1.

У боротьбі за третє місце святопетрівці з рахунком 11:7 здолали SC «Гатне-2» і здобули бронзові медалі.

А СК «Софія» у фіналі зуміла взяти гору над SC «Гатне» - 4:2.

Тож перші трофеї 2020 року у вищій та першій лізі завоювали футболісти із Софіївської Борщагівки.