Перший трофей бузівської «Ниви» в 2021 році

today 05.04.2021 query_builder 20:28 remove_red_eye 168 bookmarks Новини

Це сталося - «Нива» з Бузової має першу звитягу на обласному рівні. Перемігши денихівський «Денгофф» з рахунком 5:2, «Нива» здобула кубок Меморіалу Миколи Кирсанова. Цей переможний крок амбітного клубу Октая Ефендієва став успішною увертюрою до старту у вищій лізі Київщини.

Це вже був третій передсезонний турнір. Місяць тому «Нива» у фіналі Меморіалу Олександра Щанова лише в серії післяматчевих пенальті поступилася київській команді «Лівий Берег», а ще раніше на стадії «плей-офф» Меморіалу Олега Макарова прикро програла «Олімпії» (Савинці), і також в серії пенальті, повідомляє КСРФФ.

У дебюті матчу голкіпер «Ниви» Д. Яковенко зазнав травми в зіткненні з форвардом «Денгоффа» К. Захарченком і навіть не зміг самотужки покинути межі поля. Тож вже на перших хвилинах тренерському штабу Марка Мартиненка довелося проводити вимушену заміну - на полі з‘явився запасний голкіпер О. Байдюк. А вже за декілька хвилин у ворота «Ниви» призначається пенальті, після подачі кутового арбітриня К. Усова вгледіла порушення правил з боку Є. Миколаюка на Є. Солонині. А. Лагойко з точки не схибив. Перевага денихівців тримала рівно десять хвилин – А. Таран поборовся за відскок на лінії штрафної, м‘яч відлетів до Сомова, а Іван без вагань розстріляв ворота з семи метрів -1:1. Гра продовжувалась на зустрічних курсах. Градус емоцій зріс, коли виник суперечливий момент у карному майданчику «Ниви». В. Гаврилов начебто зіграв у м‘яч в боротьбі з К. Захарченком, але з певною протяжкою, і рефері призначила другий пенальті у ворота бузівчан. Проте цього разу Байдюк парирував удар Є. Бровка. Дуже вчасно Олександр виручив своїх партнерів, бо в компенсований до першого тайму арбітром час В. Коропецький вивів на побачення з воротарем денихівців Я. Захаревича, і правий інсайд «Ниви» потужним ударом ледь не порвав сітку за спиною голкіпера. На перерву команди пішли за мінімальної переваги «Ниви». Другий тайм розпочався зі шквальних атак наших земляків. Зручний навіс від Захаревича ударом головою втілює в гол спритний Є. Миколаюк. Не високий капітан нашої команди випередив опікуна і ефектно зрізав м’яча у дальній кут. Тотальна перевага «Ниви» зростала. Проходить п‘ять хвилин і В. Гаврилов вгатив м’яча в сітку з близької відстані. Захопившись атаками, «Нива» пропустила контрвипад від «Денгофф». Пройшла діагональ і Євген Бровко на шаленій швидкості прорвався до наших воріт лівим флангом, й переграв Байдюка в ближньому бою. Залишалося грати ще півгодини, і Денихівка відновила інтригу в фіналі. Команди збавили темп, гра перейшла у середину поля. Але останнє слово залишилося за «Нивою». В. Пластун з передачі Д. Скепського в падінні встановлює остаточний рахунок - 5:2 на користь «Ниви»! Тож бузівчани впевнено перемогли в фіналі бронзового призера Київської області минулого року та стали переможцями Меморіалу Кирсанова.

Цікава арифметика, за 19 проведених поєдинків на трьох зимових турнірах наші футболісти лише один раз зазнали поразки в основний час - ще на груповому етапі Меморіалу Макарова проти «ЛНЗ». Двічі дійшли до фіналу! І, нарешті, кубок їде в Бузову! А ще кращим гравцем Меморіалу Кирсанова визнано нападника «Ниви» Івана Сомова.

Тепер вся увага до чемпіонату Київської області та чвертьфіналу Кубка України серед аматорів.