Під Києвом будують три транспортні розв’язки (є відео)

today 16.04.2021 query_builder 12:28 remove_red_eye 673 bookmarks Новини

«Укравтодор» у рамках президентської програми «Велике будівництво» почав створювати нові транспортні розв’язки на головних під’їздах до Києва. Столична влада поки що погодила будівництво лише трьох із них, повідомляє пресслужба «Укравтодору».

«Хаотична забудова Києва та його передмість, відсутність у столиці реального Генплану є причинами транспортного колапсу на підходах до столиці, які одночасно є міжнародними транспортними коридорами та щоденними маршрутами жителів агломерації», – коментує голова «Укравтодору» Олександр Кубраков.

Вже визначено три місця для будівництва розв’язок на під’їздах до столиці: траса M-05 Київ – Одеса км 15+390 (Чабани) та км 21+847 (Віта – Поштова); траса M-06 Київ – Чоп км 21+767 (Стоянка). У Чабанах зроблені підготовчі роботи, встановлюють фундаменти та опори естакади. У Стоянці ще тривають земляні роботи і облаштування бетонного огородження на естакаді. До речі, технічний нагляд здійснює німецька компанія Kocks Consult GmbH.

Ці розв’язки безперечно дозволять безпечно розподіляти транспортні потоки, розвантажать транспорті вузли на міжнародних трасах та покращать безпеку руху в місцях концентрації транспорту поблизу Києва.

«Спорудження розв’язок є необхідним рішенням для забезпечення безпеки руху. На жаль, ми так і не отримали вчасного рішення Києва щодо відведення землі під розв’язки в Білогородці та Чайках. У наслідку буде збудовано три замість запланованих п’яти розв’язок. Системним розв’язанням проблеми стане завершення будівництва Київської обхідної дороги», – повідомив Кубраков.

Нагадаємо, фінансуватимуть будівництво розв’язок Європейський інвестиційний банк та Європейський банк реконструкції та розвитку, які надали Україні відповідні позики. Термін виконання робіт – 2 роки.

Фото та відео - «Укравтодор»

ВІДЕО

92 запитів за 0,275