Під Києвом пройде фестиваль повітряних куль (є відео)

today 23.04.2021 query_builder 12:38 remove_red_eye 412 bookmarks Новини

Повітроплавальний сезон в Україні відкриють два фестивалі аеростатів: у Києві на ВДНГ у форматі представлення та у Макарівському районі у форматі вільних польотів.

У найближчий вихідний день після завершення локдауну у Києві на ВДНГ відбудеться фестиваль «Монгольфьєрія», під час якого учасники зможуть побачити більше двох десятків аеростатів, зробити унікальні фото і здійснити політ на висоту девятиповерхівки. Вище не можна через діючі обмеження в межах міста, повідомляє «КИЙ-ИНФО».

Також політати на повітряних кулях можна буде 14-16 травня на Макарівщині. Там відбудеться один із найбільших у Східній Європі весняний фестиваль повітряних куль «Монгольфьєрія. Мама, я дома». Протягом трьох днів учасники події зможуть потрапити у справжню повітроплавальну казку. Фестиваль відбудеться під відкритим небом із дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм.

Традиційно цей щорічний сімейний фестиваль присвячений до Дня матері.

Старти повітряних куль заплановані 14 травня вечером об 18 год, 15 та 16 травня вранці о 5 год та увечері об 18 год. Адже вдень у теплу пору року кулі не можуть літати. Це пов’язано з високою температурою повітря біля землі, що унеможливлює комфортний зліт аеростатів.

Подробиці на сайті фестивалю

92 запитів за 0,256