Під Києвом відкрили екологічний котедж в куточку гармонії і тиші (фото)

today 21.07.2021 query_builder 18:16 remove_red_eye 2220 bookmarks Вікенд, Краса, Новини

Біля села Витачів, у 60 кілометрах від Києва, відкрили відпочинковий комплекс The Riverbird’s Nest. Це екологічний котедж у мальовничому місці з видом на Дніпро, який почали будувати торік, але влітку його спалили невідомі зловмисники.

Проєкт реалізував швейцарський режисер і співзасновник галереї The Naked Room Марк Вілкінс. Для цього він навіть організував кампанію з фінансування громадою. Вілкінс оголосив, що бюджет будівництва становить 56 тисяч євро, і він готовий вкласти половину цієї суми, а решту зібрав за допомогою співфінансування. Після пожежі режисер заявив, що все одно відбудує будинок, і оголосив нову кампанію зі збору коштів. Гроші зібрали, і за рік будівництво було завершено, повідомляє bzh.life.

Комплекс вже почав приймати перших гостей. Це сучасний дерев‘яний котедж з видом на Дніпро, а саме місце називають куточком гармонії і тиші. The Riverbird’s Nest також позиціонують як громадський простір, місце творчості і відпочинку. Під час спорудження котеджу засновники навмисне мінімально втручалися у навколишній ландшафт, щоб зберегти його мальовничість – тут ростуть старі дуби і в’язи.

Будинок розраховано на сім гостей, ціна за одну ніч - 103 долари, орендувати можна на Airbnb. Площа котеджу – 75 кв м, тут є кухня, тераса, мангал, чотири спальні. У будинку панорамні вікна, стіни виготовлені з блоків із пресованого жита, що є одним з найбільш екологічних матеріалів. Навколо будинку паркан не зводили.

Для відвідувачів обіцяли скласти путівник, де у найближчому селі знайти найсвіжіші фермерські продукти, а також покататися на велосипеді.

Фото із сайта bzh.life

92 запитів за 0,232