Підпалила себе через нерозділене кохання

today 15.07.2021 query_builder 15:16 remove_red_eye 2011 bookmarks Новини

Підлітковий вік – це час становлення особистості. Психіка молодої людини лише починає формуватися, тому перші розчарування іноді супроводжуються справжніми драмами. Саме тому підлітки вдаються до спроб суїциду. І найголовніше завдання батьків та родичів – допомогти, зарадити та проявити підтримку.

Так, у селі Ставки Фастівського району 17-річна дівчина через нерозділене кохання облила себе бензином та підпалила. На щастя, на допомогу прийшов товариш, який не розгубився та загасив пожежу, виливши на неповнолітню відро води, інформує поліція Київської області.

Поліцейські встановили, що неповнолітня з 24-річним хлопцем вживали алкоголь, після чого дівчина і здійснила необдуманий вчинок. І завдяки товаришу, який вчасно прийшов на допомогу, дівчина отримала незначні опіки.

Зараз правоохоронці встановлюють всі обставини події. Вирішується питання щодо притягнення батьків неповнолітньої до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП.

Стосовно молодика складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 180 КУпАП (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння).

Фото - поліція київської області

92 запитів за 0,264