Підприємці отримають фіндопомогу (роботодавцям слід звертатися до центру зайнятості за місцем сплати ЄСВ)

today 14.05.2020 query_builder 12:23 remove_red_eye 213 bookmarks Новини

Останнім часом в Україні прокотилася хвиля протестів. Фермери вимагали відкриття продовольчих ринків, перевізники – повноцінного відновлення роботи громадського транспорту, представники малого бізнесу – дозволу працювати, дотримуючись санітарних вимог. Уряд йде на певні послаблення карантину, шукає шляхи допомоги дрібним підприємцям. Приміром, нині їм надається фінансова допомога на те, щоб малий і середній бізнес міг покрити витрати на заробітну плату робітникам, яким було скорочено робочий час, тим самим зберігаючи робочі місця.

З 4 травня подано 6873 пакети документів на отримання фінансової допомоги, вже прийнято 1715 позитивних рішень, що дозволить забезпечити виплати для 25777 працівників. У стадії розгляду ‒ 3339 пакетів документів.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки, інформує «Економічна правда».

"Загалом, на цю програму спрямовано 4,7 млрд грн. Якщо ми розумітимемо, що потрібно більше коштів, будемо додавати через перерозподіл коштів", - прокоментував міністр економіки Ігор Петрашко.

Для подання документів та отримання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям слід звертатися до центру зайнятості за місцем сплати ЄСВ.

92 запитів за 0,264