Підростає достойна зміна

today 20.02.2020 query_builder 10:53 remove_red_eye 121 bookmarks Новини

У столиці 7-8 лютого на базі спортивного комплексу Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця відбувся відкритий чемпіонат міста з гирьового спорту серед школярів та студентів, в якому взяли участь й учні загальноосвітніх шкіл Білогородки. У турнірі взяли участь близько 100 спортсменів, серед яких було немало дівчат, зокрема, студенти закладів вищої освіти Києва та учні шкіл і закладів професійної освіти столиці та області, повідомляє BILOGORODKA.

Особисті місця в кожній ваговій категорії визначалися за найбільшою кількістю підйомів у поштовху довгим циклом для юнаків та за сумою підйомів кожною рукою у ривку для дівчат.

Боротьба за медалі першості була досить напруженою. Турнір був видовищним, особливо порадували виступи найменших спортсменів, які продемонстрували завзяття, зростаючу спортивну майстерність, віру в перемогу.

Білогородські гирьовики гідно представили своє село. Перше місце посіли вихованці тренера О. Кожушко у своїх вікових категоріях Артем Вечера, Вікторія Вечера, Ярослав Шевчук, Дарія Шевчук, Христина Ярошенко, Олександра Мякенька, другими були Владислав Дяченко, Єва Курганська, Костянтин Семенченко, на третю сходинку п’єдесталу пошани піднімалися Назар Давиденко, Діана Петрунець, Вікторія Лащевська, Софія Шишковська.

Вітаємо переможців та призерів змагань, їх тренера та бажаємо подальших успіхів у спорті.

92 запитів за 0,233