Підтримаймо нашу землячку

today 26.09.2021 query_builder 09:01 remove_red_eye 876 bookmarks Новини

Анастасія Тугай з Гатного бере участь у національному конкурсі «Міс Україна». Зараз за учасниць проходить голосування на сайті https://missukraine.ua/ua/contestants-2018/ за титул «Міс Онлайн 2021», інформує у фейсбук «Клуб с. Гатне».

Якщо ви маєте бажання підтримати її - достатньо відправити SMS на номер 2101 із текстом 22 (це особистий номер нашої учасниці).

Зауважимо, вартість однієї SMS - 16 грн. Всі кошти зібрані з голосування будуть передані на реалізацію проєкту «Краса з метою». Кількість SMS не обмежена, тож ви можете проголосувати декілька разів!

Анастасія Тугай навчається в магістратурі на психолога. В майбутньому хоче займатись психологічною практикою та допомагати людям ставати кращими та щасливішими. Настя з 16 років працює моделлю за кордоном.Пропрацювала у фешн-індустрії більше 4-ох років в Азії. Гармонію знаходить у заняттях йогою, яку практикує з 14 років.

Особиста сторінка Анастасії, де ви можете знайти більше інформації про неї - https://instagram.com/saraednswell?utm_medium=copy_link

Підтримаємо нашу односельчанку!!!

93 запитів за 0,170