Після новорічних свят – тотальне дистанційне навчання

today 18.12.2020 query_builder 21:07 remove_red_eye 301 bookmarks Новини

Як інформує сайт Київської облдержадміністрації, Києво-Святошинський залишається одним із лідерів за кількістю класів, що навчаються дистанційно. Водночас на Київщині спостерігається тенденція до зменшення кількості учнів, переведених на дистанційне навчання. Наразі через випадки захворювання на COVID на самоізоляцію та дистанційне навчання перевели окремі класи в 87-ми закладах освіти. Загалом це 6 989 учнів з 290 класів, що на 570 учнів менше, ніж минулого тижня. Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

Повністю на дистанційне навчання в Києво-Святошинському районі нині переведено лише один заклад, а ще місяць тому їх кількість сягала п'яти.

Олег Торкунов наголосив на тому, що Уряд, аби запобігти поширенню захворюваності, встановив нові карантинні вимоги та постановив:

– Загальношкільні новорічні свята в закладах освіти відбуватися не будуть. Заходи можна проводити лише за участю дітей тільки з однієї групи/класу та без відвідувачів.

– На період посиленого карантину (з 8 до 24 січня 2021 року) заборонено відвідування закладів освіти, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурно-масових заходів.

Також заступник очільника Київщини зазначив, що заклади загальної середньої освіти самостійно встановлюють структуру навчального року, зокрема терміни і тривалість канікул.

Тим часом, у більшості закладів загальної середньої освіти традиційні канікули триватимуть до 11 січня. Після чого по 22 січня включно діти навчатимуться дистанційно.

87 запитів за 0,169