Піцою від закордонних благодійників сьогодні частували дмитрівчан

today 24.03.2023 query_builder 20:45 remove_red_eye 211 bookmarks Новини

Доброчинна акція «Піца на колесах» відбулася за підтримки благодійної організації "Siobhan’s Trust" та за сприяння Дмитрівської сільської ради.

Уже вкотре дмитрівчан пригощали піцою, фруктами й солодощами від Шотландської організації "Siobhan’s Trust" та мультинаціональної команди волонтерів із США, Франції, Англії, Шотландії, Зімбабве, Венесуели та інших країн, повідомляє Дмитрівська сільська рада у Фейсбуці.

Просто неба, на майдані біля будинку культури села Дмитрівки, зібралися охочі поласувати смакотою.

Волонтери привезли з собою два обладнані фуд-корти для приготування піци. У спеціальних печах-пательнях на відкритому вогні при температурі 360 градусів, завдяки сучасній технології приготування, за 2-3 хвилини випікалася нова порція. Гастрономічні витвори розліталися, як «гарячі пиріжки».

Святкова атмосфера, шотландський колорит, розваги для дітей, веселий настрій – панували серед тих, хто завітав на захід. Міні-шоу з неперевершеними музичними композиціями супроводжувалося фотосесією з харизматичними, веселими волонтерами, які піднімали настрій дмитрівчанам.

Тарас Дідич, Дмитрівський сільський голова, вручив Подяку засновнику "Siobhan’s Trust" – Девіду. Він висловив щирі слова вдячності людям доброї волі, які за покликом душі і серця підтримали жителів нашої громади.

Девід зазначив, що сьогодні цілий світ гуртується навколо України - нашій країні допомагатимуть до повної Перемоги над російськими окупантами!

Зазначив, що організація "Siobhan’s Trust" була заснована в 2020 році у пам’ять про шотландську графиню та дизайнерку Шивон Данді, яка підтримувала художників та митців.

Згодом, коли почалася війна, волонтери переорієнтувалися, переїхали до Шегині, щоб надавати допомогу людям, які евакуювалися за кордон. Далі вони купили кілька вантажівок, ще одну їм подарувала Sedbergh School (Школа Седберг).

Своїми силами вони обладнали автомобілі спеціальними печами для влаштування пересувного фуд-корту. На даний час здійснювати волонтерську діяльність їм допомагають пожертви благодійників із Великобританії та США. Заморожені напівфабрикати, продукти надають безкоштовно представники бізнесу з Німеччини та Італії.

Вже рік, як мандрують фургони нашою країною. Побували вони в Сумах, Одесі, Харкові, Миколаєві, Тернополі, Львові, Івано-Франківську, а також у прифронтових містах та областях: Херсоні, Запоріжжі, Іловайську, Краматорську, Ізюмі та інших населених пунктах Донецької області.

Представники благодійного фонду спрямовували свою роботу на організацію харчування великої кількості людей, щоб допомогти постраждалим під час війни.

Фото - Дмитрівська сільська рада

87 запитів за 0,167