Пийте чай із кропиви – будете здорові

today 23.07.2021 query_builder 14:55 remove_red_eye 587 bookmarks Новини

Деякі з чаїв містять велику кількість різних вітамінів та мінералів. Тому такі прості напої можуть значно поліпшити наше здоров’я. Одними із дуже корисних є трав’яні чаї. Приміром, з кропиви. Як пише «Профіль» з посиланням на Organic Facts, кропивний чай доволі швидко діє на організм, насамперед завдяки вмісту в ньому флавоноїдів, каротиноїдів, вітамінів та мінералів. Не даремно ж наші пращури тільки но з’являлася молода кропива, заварювали її і пили замість води.

Чим же корисний цей напій?

Гістамін, який міститься у кропиві, має протизапальну дію, що допомагає зменшити напругу в артеріях і кровоносних судинах. Це сприяє більш здоровому кровообігу і правильному насиченню організму киснем, тим самим зменшуючи шанси на сердечний приступ, інсульт та інші серцево-судинні захворювання.

Фітотерапевтичні поєднання, які є в кропивному чаї, допомагають зменшити біль у в суглобах при остеоартриті та подагрі. Крім того, екстракти листя кропиви можуть знизити запалювальний каскад при аутоіммунних захворюваннях, таких як ревматоїдний артрит.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,160