“Укрзалізниця” анонсувала створення єдиного транспортного простору Києва та сусідніх міст за рахунок інтеграції приміського і столичного залізничного сполучення та метрополітену

today 27.02.2021 query_builder 09:05 remove_red_eye 569 bookmarks Новини

«Укрзалізниця» анонсувала створення єдиного транспортного простору Києва та сусідніх міст за рахунок інтеграції приміського залізничного сполучення з маршрутом столичної міської електрички та лініями метрополітену. Про це повідомляє «ITV», з посиланням на голову правління АТ «Укрзалізниця» Володимира Жмака.

«Зараз електрички йдуть зазвичай до київського Центрального вокзалу, але до нього доїжджає незначна кількість пасажирів, тому ми й будемо запускати човникові маршрути Буча — Святошин, Боярка — Київ, будемо відкривати нову ділянку сполучення — станція метро Почайна — Вишгород, будемо їхати на Бровари. Ці кроки дозволять нам підвищити кількість пасажирів на день практично вдвічі», — підкреслив В. Жмак.

Як проінформував Володимир Жмак, зараз у Київ щодня приїжджає близько 450 тис. осіб, із них 77 тис. – залізничним транспортом, а завдяки проєкту «City Express» заплановано збільшити кількість пасажирів залізниці до 150 тис. на день. «Ми плануємо, відремонтувавши деякі ділянки, покращивши диспетчеризацію, вийти на цифру 150 тис. пасажирів на день, впроваджуючи нові інструменти для приміського руху», — розповів керівник «Укрзалізниці».

Серед таких інструментів він назвав човниковий рух електропоїздів, який буде інтегровано в транспортну систему столиці. Один із нових човникових маршрутів (Буча – Святошин) проляже через Ірпінь.

Фото - із сайту "ITV"

92 запитів за 0,242