По місту розгулювала екзотична тварина, лякаючи перехожих

today 11.07.2022 query_builder 07:39 remove_red_eye 210 bookmarks Новини

Великого зеленого ящура помітив киянин і почав телефонувати у всі інстанції. Врешті-решт його з’єднали з Командою порятунку тварин у Києві. Зоорятувальники прибули на місце події та виявили на клені на рівні четвертого поверху ігуану, інформує «Вечірній Київ».

«Вона сиділа на кінці дуже тонких гілок, які відходять далеко від основного стовбура куди не заліз би навіть кіт, тому вирішили діяти таким чином: залізти на рівень місцеперебування рептилії та струсити її в страховку», — розповіли у Команді порятунку тварин у Києві.

Але цей динозавр вирішив інакше. Коли рятувальниця почала трусити гілку рептилія пішла у її бік та сіла посередині гілки, вчепившись мертвою хваткою. Тому було ухвалено рішення спиляти гілку та разом з ігуаною спустити в страховку.

Але вперта ящірка не погодилася й з таким планом. Коли зрізана гілка повисла на мотузці, ігуана почала різко лізти вгору прямо на рятувальницю. Дівчина схопила рептилію та під оплески місцевих роззяв передала її власниці, яка розшукувала свою домашню улюбленицю чотири дні.

«Ігуану звати Борис, йому півтора рочка… Як тяжко йому далися ці дні в бетонних джунглях важко уявити, але все закінчилося добре», — констатували зоорятувальники.

Ігуану звуть Борис. Фото із сайту «Вечірній Київ» команди порятунку тварин у Києві

92 запитів за 0,162