Починаючи з травня, всі отримувачі субсидій повинні подати нову заявку. Кому субсидія призначатись не буде

today 29.04.2021 query_builder 10:08 remove_red_eye 340 bookmarks Новини

З 1 травня всі 100% українців, які отримують субсидії, будуть отримувати її живими грошима, також вводяться деякі нові правила щодо тих, кому субсидії призначатись не будуть.

Про це під час засідання уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, інформує «Економічна правда».

"Починаючи з травня, отримувачі субсидій повинні будуть подати нову заявку на її отримання. Заявки можна буде подавати протягом наступних 5 місяців. Зробити це можна в тому числі онлайн або поштою.

Які основні зміни? Наразі 92% українців, які отримують субсидії, отримують її у грошовій готівковій формі. З травня всі 100% будуть отримувати субсидію живими грошима", - заявив прем'єр.

За словами Шмигаля, вводяться деякі нові правила щодо тих, кому субсидії призначатись не будуть.

"Якщо ви маєте на депозитному рахунку в банку більше 100 тис грн, купуєте нову автівку або валюту одноразово на суму понад 50 тис грн - вам субсидію не призначать", - підкреслив прем'єр-міністр.

Він додав, що для більшості отримувачів субсидій нічого не зміниться.

"Нові правила - це про справедливість. Коли держава збільшує та платить допомогу саме тим, хто цього потребує. Така політика стосується всіх соціальних виплат і процес справедливої верифікації - це державницька позиція, яку ми будемо підтримувати", - переконаний очільник уряду.

92 запитів за 0,242