Подорожуймо Київщиною

today 25.06.2021 query_builder 08:48 remove_red_eye 345 bookmarks Новини

Попереду три спекотні вихідні. Й провести їх варто з користю, приміром, можна відправитись у подорож Київщиною.

Сьогодні пропонуємо відвідати Мар'янівку. Тут знаходиться Меморіальний музей-садиба Івана Козловського, інформує Київська ОДА.

Музей присвячений життю та творчості видатного українського тенора Івана Семеновича Козловського. Ви побачите безцінні світлини, особисті речі видатного митця, цікавий етнографічний матеріал, кіно- та відео матеріали про зустрічі з Іваном Семеновичем у рідній Мар'янівці, а головне послухаєте раритетні записи 1945-1975 років, на яких звучить його голос.

Далі слід заїхати у Ковалівку. Це невимовно красиве село з ідеальним дорожнім покриттям, чистою територією з безліччю зелені та квітів і широкою інфраструктурою. Головні пам’ятки села – Свято-Анастасіївський православний жіночий монастир, Православний храм Різдва Пресвятої Богородиці, пам'ятник Петру Могилі та Годинник вічності.

Багато цікавого ви знайдете і у Білій Церкві - храм св. Марії Магдалини, приміром. Побудований у 1843 році на кошти графині-меценатки О. Браницької, яка дала обітницю побудувати 12 православних церков. Храм із високою прибудованою дзвіницею виконаний у стилі класицизму та має статус пам’ятки архітектури.

А дендропарк "Олександрія" належить до числа найбільших парків в Україні та має територію 400 га. Він був створений понад 200 років тому. Місце підходить для спокійних прогулянок, споріднення з природою та споглядання історичних місць. В парку можна покататися верхи на конях або замовити для прогулянки кінну карету, погодувати з рук білок та птахів на водоймах, поплавати на човнах по річці Рось або організувати заїзд на велосипедах, які можна взяти напрокат.

Фото - КОДА

92 запитів за 0,218