Пограбування року. Під час пандемії з музею викрали картину “Спаситель світу”, якій пів тисячоліття! Де ж поліція знайшла роботу, яку, ймовірно, написав учень Леонардо да Вінчі?

today 22.01.2021 query_builder 22:18 remove_red_eye 130 bookmarks Новини

Полотно є частиною колекції музею при церкві Сан-Доменіко-Маджоре. Невідомо, хто намалював картину, але деякі експерти вважають, що це був учень Леонардо Джакомо Алібранді. Про це повідомляє Inspired з посиланням на BBC. На полотні зображений Христос із піднятою рукою, в іншій він тримає скляну кулю.

«Картина була виявлена у суботу завдяки блискучій і кропіткій операції», — заявив прокурор Неаполя Джованні Мелілья. Її знайшли у шафі спальні на квартирі 36-річного неапольця. Наразі чоловіка заарештували

Співробітники музею в Неаполі не знали, що картина була викрадена, тому що «кімната, де зберігається картина, не відкривалася протягом трьох місяців» через пандемію.

Поліція розслідує обставини крадіжки, однак у музеї не було ніяких слідів злому.

«Ймовірно, що це була крадіжка на замовлення організації, що займається міжнародною торгівлею творами мистецтва», — сказав Мелілья.

Оригінал Леонардо да Вінчі продали на аукціоні у 2017 році за 450 мільйонів доларів — картина стала найдорожчою з коли-небудь проданих.

92 запитів за 0,290