Похмурі останні дні жовтня

today 23.10.2020 query_builder 06:49 remove_red_eye 62 bookmarks Новини

Закінчується жовтень. Все менше теплих днів, все частіше нічна температура нижче +5°. У суботу, 24 жовтня, на Київщині зранку й до самого вечора небо буде вкрите хмарами. До полудня опадів не очікується. А ось у другій половині дня можливий дощ, який до вечора повинен закінчитися. Температурні показники коливатимуться від +9° вночі до +14° вдень. 25 жовтня всі ми поспішатимемо на виборчі дільниці, щоб взяти участь у місцевих виборах. Й, на щастя, погода не завадить нам зробити свій вибір. Адже у неділю у районі хмарна погода триматиметься весь день. Уночі можливий дрібний дощ. Але вранці він припиниться, та більше цього дня опадів не буде. Температура вночі становитиме +8°, а вдень - +11°.

З понеділка, 26 жовтня, до четверга, 29 жовтня, буде хмарна з проясненнями погода, стабільно прохолодна: вночі – близько +5°, вдень дещо тепліше – до +12°.

У п’ятницю, 30 жовтня, можливий невеличкий дощ, але температура вдень буде +12°. У суботу хмарна погода, без опадів, а ось в неділю, 1 листопада, слід очікувати на дощ. У ці дні температура коливатиметься від +4° вночі до +8° вдень.

92 запитів за 0,233