Поки що АТ «Укрпошта» доставлятиме пенсії у населені пункти, де нема банкоматів

today 13.05.2021 query_builder 14:11 remove_red_eye 304 bookmarks Новини

Перехід до отримання пенсій на картку буде поступовим і АТ «Укрпошта» продовжуватиме доставляти пенсії у населені пункти, де нема банкоматів.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив на брифінгу на Чернігівщині, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Щодо продовження розпочатої стратегії в державі "пенсія на карточки", це так би мовити, ми забираємо готівку там, де це зручно. Етапність така - великі міста, міста зі 100 тисячами і більше населення. В тих населених пунктах, де густота населення не дозволяє, наприклад, мати банківське відділення або мати щонайменше банкомат, звичайно там пенсія буде привозитись через пошту, як і привозилась. Ми пенсіонерам даємо право мати карточку там, де це зручно і можливо отримати послугу. Там де це на сьогодні з об'єктивних обставин не можливо, звичайно, буде «Укрпошта» привозити", - підкреслив Д. Шмигаль.

Прем’єр-міністр також додав, що «Укрпошта» завершує цього року організацію мобільних відділень і йдеться про більше як 500 автомобілів, які підвозитимуть документи, поштові відправлення, кошти.

А ось з 1 вересня цього року пенсії та грошова допомога нараховуватимуться на банківський рахунок за винятком окремих категорій осіб, для доставки пенсій яким проводитимуть конкурси серед надавачів послуг. Уряд схвалив постанову, якою запровадив конкурсний відбір надавачів послуг з доставки пенсій та грошової допомоги за місцем проживання одержувачів. До речі, зараз їх надає АТ «Укрпошта» на монопольних умовах.

Фото - Укрінформ

92 запитів за 0,283