Покрівлю обласної дитячої лікарні, що у Боярці, частково відремонтують до кінця жовтня

today 22.09.2021 query_builder 17:17 remove_red_eye 347 bookmarks Новини

Голова Київської обласної ради Наталія Гунько, перший заступник голови ради Ярослав Добрянський, депутати обласної ради Марія Киселева, Володимир Сабадаш, Денис Січевий провели термінову зустріч із представниками департаментів охорони здоров'я та регіонального розвитку КОДА, головним лікарем Боярської обласної дитячої лікарні, інформує Київська облрада.

«На ремонт покрівлі у лікарні обласна рада виділила 5 мільйонів гривень. Проте і досі дах залишається не відремонтованим. Проблемою став застарілий проект. Його розробили до того, як провели утеплення фасаду медзакладу. Тепер, якщо зробити ремонт по існуючому проекту, дощова вода з даху стікатиме прямо на стіни. Це може призвести до появи грибка і псування фасаду», - сказала Наталія Гунько.

Представник департаменту регіонального розвитку запропонувала провести часткову заміну шиферу, а потім розробити і погодити новий проєкт, вже з урахуванням утепленого фасаду. Термін на часткову реконструкцію встановили до кінця жовтня.

«Це тимчасове вирішення питання, щоб восени і взимку маленькі пацієнти лікарні мали можливість лікуватися у комфортних умовах. Головний лікар, департамент охорони здоров'я також погодились із таким рішенням. Новий проєкт буде розроблений до весни і одразу із поліпшенням погодних умов покрівлю повністю відремонтують», - додала очільниця обласної ради.

Фото - Київська облрада

92 запитів за 0,238