Поліцейська станція сьогодні запрацює у Гатненській ОТГ

today 23.09.2021 query_builder 08:26 remove_red_eye 464 bookmarks Новини

Завдяки спільним зусиллям поліції та місцевої громади відсьогодні в Гатненській територіальній громаді запрацює поліцейська станція.

Станція розташована у адміністративній будівлі Гатненської сільської ради. Приміщення має два робочих кабінети, в яких створені комфортні умови для спілкування із заявниками. Наявна комп’ютерна та оргтехніка, під’єднані до мережі Інтернет, наявна кімната відпочинку, інформує «Рідне Гатне».

Гатненський сільський голова Олександр Паламарчук вважає, що забезпечення правопорядку і безпеки є одними з пріоритетних завдань:

- У нас давно наявна співпраця та взаємодія, саме тому ми відразу відгукнулися на ініціативу поліції про створення станції та взяли участь у програмі «Поліцейський офіцер громади». Сподіваємося, що цей крок додасть відчуття захищеності та безпечного проживання місцевим жителям.

Слід зазначити, що найчастіше люди звертаються із заявами про домашнє насильство, дрібні крадіжки, тілесні ушкодження, порушення ПДР та порушення благоустрою.

Гатненська громада має двох професійних поліцейських громади які забезпечені службовими автомобілями та всім необхідним.

Фото - «Рідне Гатне»

93 запитів за 0,173