Поліцейські офіцери громад Київщини, в тому числі Гатненської та Дмитрівської, отримали службові автомобілі

today 14.09.2021 query_builder 14:55 remove_red_eye 419 bookmarks Новини

Сьогодні, 14 вересня 35 поліцейських офіцерів громад, які завершили навчання у Харківському Національному університеті внутрішніх справ та 19 червня заступили на службу до територіальних громад Київщини, отримали службові автомобілі «Renault Duster», інформує поліція Київської області.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» передбачає забезпечення кожної тергромади дільничним офіцером поліції, який буде працювати та проживати на території громади, опікуватися проблемами місцевих жителів та забезпечувати порядок та безпеку.

Урочистості відбулися у Києві, на території Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця». Загалом 86 поліцейських офіцерів громад дев’яти областей отримали службові автомобілі.

У врученні взяли участь міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, голова Нацполіції Ігор Клименко, заступник голови НПУ – начальник патрульної поліції Олександр Фацевич, а також керівники територіальних громад та очільники ГУНП в областях.

Андрій Нєбитов долучився до привітань поліцейських офіцерів громади та зазначив, що нині на Київщині вже працює 6 поліцейських станцій, а найближчим часом буде відкрито ще 37.

«Служба поліцейських офіцерів громад є надважливою ланкою у правоохоронній системі, адже саме вони проживають і працюють на території обслуговування та першими приходять на допомогу тим, хто її потребує», - наголосив очільник поліції Київщини.

Кожен новопризначений поліцейський офіцер громади отримав ключі від службового авто та помпову рушницю для того, аби вчасно реагувати на правопорушення.

Серед них і поліцейські офіцери Гатненської та Дмитрівської громад.

Фото - поліція Київської області

92 запитів за 0,211