Популярні різдвяні казки

today 07.01.2020 query_builder 09:40 remove_red_eye 234 bookmarks Вікенд, Новини

Закономірно, що топ-рейтинг Книгарень "Є" напередодні новорічно-різдвяних свят поповнили казки, присвячені найулюбленішим святам року.

Зрештою, саме напередодні Різдва та Нового року ми щонайбільше мріємо, у цей період навіть дорослі починають вірити в казки.

"Різдвозавр та Зимова Відьма"

Том Флетчер

Вільям дивовижним чином опиняється в майбутньому і дізнається, що в ньому немає Різдва - улюбленого свята хлопчика та його тата. Він не може повірити, що існування Санти, ельфів та магічних оленів опинилося під загрозою через найголовнішого нечемнюха - містера П. Чи вдасться Вільямові разом із Різдвозавром і Брендою змінити хід подій, щоб врятувати своїх друзів зі Снігового ранчо? Ким насправді є загадкова Зимова Відьма? Щоб дізнатися про це - читайте нову захоплюючу книжку Тома Флетчера.

"Казки під ялинку"

Галина Вдовиченко

Коли, як не на зимові свята, загадувати бажання та вірити в дива! Саме так і стається із героями "Казок під ялинку", куди увійшли твори сучасних українських авторів. На сторінках цієї зимової книжечки на дітей чекають зустрічі з домовиками, феями, Святим Миколаєм та його помічниками, єнотиком Бо та іншими персонажами казкових історій.

"Різдво приходить у Країну Мумі-тролів"

Туве Янссон

Одного ранку в грудні урвався довгий зимовий сон родини Мумі-тролів. Світ за стінами будиночка змінився до невпізнання: щось біле й загадкове вкрило всю Долину Мумі-тролів, туди й сюди сновигали чепурулі й гемулі, обвішані подарунками й пакунками зі святковими наїдками та напоями. Усі перебували у схвильованому очікуванні чогось, що прямувало до Мумі-долини. Те загадкове Щось видавалося дуже незвіданим і називалося Різдвом.

92 запитів за 0,339