Пориньте в океан… у Києві

today 01.07.2021 query_builder 09:06 remove_red_eye 157 bookmarks Вікенд, Новини

Багато людей в Україні ототожнюють слова «океанаріум» та «дельфінарій». Останні виникають повсюдно. Але насправді океанаріум – це музей із живими експонатами, мешканцями морів та океанів планети. Саме таким є київський океанаріум «Морська казка», який працює з 2013 року.

На вході відвідувачів зустрічає легендарний корсар, який веде відвідувачів у першу галерею експозиції – перевернутий дерев’яний корабель. У ілюмінаторах судна затишно розміщена експозиція коралового комплексу. М’які та тверді, різнокольорові корали, цілі підводні ліси ростуть у 6-метровому рифі, інформує oceanarium.kiev.ua.

З корабля діти та дорослі потрапляють у світ Амазонії, а також відкритий басейн із морськими скатами. А далі - підводний тунель, розташований на глибині двох метрів під водою. Від риб глядачів відокремлює лише безпечне акрилове скло завтовшки 8 см. Перебувати у тунелі надзвичайно захоплююче, адже усе підводне життя проходить у вас на очах.

Вихід з тунелю оформлений у стилі підводного човна капітана Немо. Шість унікальних біотопів-акваріумів із різноманітними мешканцями підводного царства чекають на вас у ілюмінаторах човна. Зграйки різнокольорових яскравих рибок, креветки-лікарі та креветки-верблюди помахують антенами, м’які корали проводжають гостей хвилеподібними рухами своїх чудернацьких тіл.

А ось найбільший акваріум – 17-тонний «акулячий дім». Три чорнопері рифові акули повільно рухаються по широкому колу, уважно дивлячись глядачам у очі, коли пропливають біля скла.

На виході з центрального залу розташована «Немо-зона» - десяток акваріумів із різними видами рибок-клоунів.

Є тут і найотрутніші риби у світі – риба-камінь та риба-собака (та сама фугу, страва з якої є візитівкою азіатської кухні) також чекають на гостей у своїх водних домівках задля того, щоб вразити вашу уяву.

В океанаріумі кожен може не тільки поринути у атмосферу магічного оточення підводного світу, але й стати свідком щоденних ексклюзивних шоу з водними мешканцями – годування акул, морських черепах, піраній та забавних скатів.

Фото - oceanarium.kiev.ua

92 запитів за 0,225