Посварилися комунальники і забудовники – зі стрільбою

today 18.12.2019 query_builder 10:59 remove_red_eye 88 bookmarks Новини

Правоохоронці розслідують факт хуліганських дій зі стрільбою у Чабанах. Конфлікт стався між представниками комунального господарства та будівельниками через те, що вантажівки, виїжджаючи з місця будівництва, забруднюють колесами асфальт. У хід пішли не лише кулаки, а й травматична зброя, повідомляє Києво-Святошинський відділ поліції.

Свого часу місцеві комунальники ухвалили рішення не випускати на дорогу автомобілі з будівництва, якщо вони не змиють бруд з коліс. Про своє рішення вони попередили керівників будівельної організації. Але ті не зважили на законну вимогу.

Тому працівник комунального господарства легковим автомобілем перегородив дорогу водієві вантажівки, що виїздила з будівельного майданчика з брудними колесами.

Водій-будівельник обурився і між ними виникла сварка. Після чого шофер вантажного автомобіля взяв з кабіни травматичний пістолет і повернувся продовжити «розмову». У цей час на підмогу комунальнику приїхали його колеги. Вони з кулаками накинулись на чоловіка з пістолетом, який у свою чергу кілька раз вистрілив.

У результаті розборок водій вантажівки та комунальник отримали забійні травми тіла. Ще два комунальники – травматичні поранення ноги та живота.

На місці події працювала група реагування патрульної поліції Києво-Святошинського відділу поліції.

Нині вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за фактом хуліганських дій та умисного нанесення тілесних ушкоджень.

92 запитів за 0,260