До поліції звернувся чоловік, який повідомив, що у місті Біла Церква невідомий викрав із салону його авто близько 50 тисяч гривень.
Поліцейські Білоцерківського районного управління поліції спільно з оперативниками Управління карного розшуку поліції Київщини провели низку розшукових заходів, встановили особу зловмисника та автівку, якою він пересувався.
На пошуки правопорушника були орієнтовані наряди поліції столичної області.
Утікача-крадія на авто «Lexus» затримали аж у під Києвом - у Вишневому. Зловмисником виявився 37-річний житель Білоцерківщини. Викрадені гроші поліцейські вилучили у якості речового доказу.
Наразі слідчі Білоцерківського районного управління поліції за процесуальним керівництвом місцевої прокуратури повідомили чоловіку про підозру за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України та підготували клопотання про обрання запобіжного заходу у суді. Санкція статті передбачає ув’язнення на строк від трьох до шести років.
За інформацією із сайту Поліції Київської області

Фото із сайту Поліції Київської області