Потужний індустріальний парк з’явиться у Фастівському районі

today 05.01.2021 query_builder 17:56 remove_red_eye 508 bookmarks Новини

Міністерство економічного розвитку України включило до реєстру індустріальних парків новий об'єкт «Патон» (Київська область), який розвиватиме «Дослідний завод Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона».

Як стало відомо Strou.net з повідомлення пресслужби підприємства, площа майбутнього парку буде більше 17 га. Він буде побудований у Фастівському районі, на території Глевахівської сільської ради. Прогнозована експлуатація об'єкта становить 30 років. Тут буде створено до 2000 робочих місць.

Основними видами економічної діяльності парку «Патон» стане промислове виробництво інноваційного електрозварювального обладнання різного застосування, електрозварювальних матеріалів, а також упаковки різного призначення та ін. У пресслужбі Мінекономіки повідомили, що нині до Реєстру індустріальних парків увійшли майже півсотні парків, серед яких у 23 вже обрані управляючі компанії, а вісім залучили учасників.

Також повідомляється, що функціонують парки, не включені до Реєстру, чотири з яких були створені ще до ухвалення закону про індустріальні парки в Україні (у 2012 році).

Експериментальний завод ІЕЗ ім. Патона був створений в 1959 році з ініціативи Бориса Патона як підрозділ Інституту електрозварювання, лідера ринку зварювального обладнання в Україні. Торік у червні у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про надання низки пільг індустріальним паркам, зокрема, нульовий податок на прибуток у перші 5 років (за наявності експорту), 50% податку у наступні 5 років та скасування ввізного мита на обладнання. Поки що ці ініціативи так і не були прийняті.

Фото із мережі Інтернет

92 запитів за 0,235