Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування – «Генеральний план поєднаний з детальним планом села Забір’я Києво-Святошинського району Київської області»

today 30.03.2020 query_builder 12:51 remove_red_eye 132 bookmarks Довідник, Місцеві ради

1. Повна назва документа державного планування:

Проєкт «Генеральний план поєднаний з детальним планом села Забір’я Києво-Святошинського району Київської області»

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Забірська сільська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування – «Генеральний план поєднаний з детальним планом села Забір’я Києво-Святошинського району Київської області», розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 27 березня 2020 року на сайті Забірської сільської ради (http://www.zabirya.org.ua) та триватиме до 25 квітня 2020 року.

б) Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) Зауваження та пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку та проєкту документу державного планування – «Генеральний план поєднаний з детальним планом села Забір’я Києво-Святошинського району Київської області» подаються до Забірської сільської ради за адресою: 08145, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Забір’я, вул. Гончаренка, буд. 12, e-mail: zabirie@meta.ua

г) З проєктом ДДП та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись у приміщенні Забірської сільської ради за адресою: 08145, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Забір’я, вул. Гончаренка, буд. 12.

4) Немає потреби у транскордонних консультаціях щодо проекту документу державного планування.

Відповідальна особа – Незенко Ольга Петрівна (08145, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Забір’я, вул. Гончаренка, буд. 12). e-mail: zabirie@meta.ua

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто з дня публікації.

91 запитів за 0,241