Повний комплект нагород – з чемпіонату України

today 15.10.2019 query_builder 07:41 remove_red_eye 94 bookmarks Новини

Кікбоксинг WAKO – один із найбільш популярних неолімпійських видів спорту, який входить до програми Всесвітніх ігор. Тому у багатьох містах і селах України цей вид спорту активно культивується.

Нещодавно у Бахмуті Донецької області відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дитячих юнацьких спортивних шкіл та спортклубів, в якому взяли участь понад 500 спортсменів з різних регіонів країни. Серед учасників турніру були й представники святопетрівського спортивного клубу «LEGION».

На захід завітали чимало почесних гостей, зокрема віце-президент Всеукраїнської громадської організації «Федерація кікбоксингу України «WAKO» Ірина Губарєва, головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії з кікбоксингу WAKO Юрій Зубов. У рамках урочистостей були вручені Подяки Всеукраїнської громадської організації «Федерація кікбоксингу України «ВАКО». А потім були захоплюючі поєдинки, демонстрація все зростаючої майстерності спортсменів. Жоден із кікбоксерів Святопетрівського на цих змаганнях не залишився без медалей. Золоті нагороди у непередбачуваній впертій боротьбі здобули Назар Ковальчук та Богдан Шостак, срібні медалі отримали Даніїл Сургальов на наймолодший учасник нашої команди Ізмаїл Миронов. Команда Київської області посіла почесне третє місце. А Даніїл Сургальов у матчеві зустрічі переміг володаря Кубка світу і Європи Володимира Павленка з рахунком 3:0. Вітаємо вихованців Миколи Косюка з прекрасним виступом на всеукраїнських змаганнях. Так тримати!

92 запитів за 0,261