Повний комплект нагород з міжнародного турніру

today 12.02.2020 query_builder 15:41 remove_red_eye 121 bookmarks Новини

Днями у Києві завершився Міжнародний турнір з греко- римської боротьби, присвячений пам’яті загиблих воїнів АТО та ООС. Участь у змаганнях взяли більше 500 борців із дев’яти країн. Сильні спортсмени були у збірних Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Литви, Молдови, Італії, України, Угорщини. Представники спортивного клубу «Олександр Невський» з Крюківщини здобули на цьому турнірі вісім нагород.

Золотими призерами змагань стали Андрій Пономаренко у ваговій категорії 39 кг та Руслан Кіщенко (41 кг), срібну медаль вручили (39 кг) Данилі Бабенку, третє місце посіли Олександр Налапко (29 кг), Тимофій Буряк (31 кг), Деніз Арнаут (33 кг), Давид Акіншев (36 кг), Артем Мельничук (48 кг.). Трохи не дотягнув до медалі Дмитро Яремчук, який посів п’яте місце.

Вітаємо з прекрасним виступом крюківщинських борців. Так тримати!