Повний комплект нагород із всеукраїнського турніру (Крюківщина)

today 28.09.2020 query_builder 08:03 remove_red_eye 34 bookmarks Новини

Борці спортивного клубу «Олександр Невський» взяли участь у Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби «Кубок Миру, Єдності та Дружби», який відбувся 25 вересня у Lobster Beach Club за підтримки Юрія Цікаленка.

У турнірі взяли участь команди з Конотопа, Маріуполя, Тячева, Южноукраїнська, Миронівки, Круглика, Крюківщини та Владиславки.

Вихованці Дмитра Пікалова та Олександра Кузнєцова здобули на цих змаганнях дев’ять нагород різного ґатунку. Не було рівних Денізу Арнауту у ваговій категорії 35 кг та Владиславу Покотилу (50 кг), які заслужено здобули найвищі нагороди. Друге місце посіли ще два спортсмени СК «Олександр Невський» Олександр Налапко (29 кг) та Андрій Пономаренко (42 кг).

Бронзові медалі у свій актив записали: Яремчук Дмитро (29 кг); Ковтун Владислав (42 кг); Кіщенко Руслан (46 кг); Мельничук Артем (56 кг); Петрина Антон (92 кг).

Максим Скрипник гідно боровся, але трохи не дотягнув, посівши 5 місце.

У загальнокомандному заліку перше місце здобули спортсмени з Конотопа, друге - СК «Георгій Побідоносець» (Круглик); третє- СК«Олександр Невський» (Крюківщина).

Вітаємо юних спортсменів, їх тренерів та президента клуба Олександра Буряка з цією перемогою.