Правила покупки доларів змінено

today 16.07.2021 query_builder 19:02 remove_red_eye 1285 bookmarks Новини

В Україні Національний банк змінив правила покупки валюти. Серед іншого дозволили купувати долари за безготівковим розрахунком. Тепер, приміром, щоб придбати 1 тисячу доларів, не обов’язково приносити з собою еквівалент цієї суми в гривнях, достатньо сплатити покупку картою.

Про це повідомляє OBOZREVATEL.

Як пише видання Фокус, це випливає з постанови НБУ № 62. Також у відомстві дозволили інвестувати в закордонні акції через українського брокера. Ліміт на рік змінювати не стали, він становить 200 тис. євро. А ось для звичайних українців правила значно спростили.

«Людям тепер необов’язково подавати в касу банку пачки готівкової гривні, можна провести операцію за допомогою банківської карти через термінал в касі. Також можна продати безготівкову валюту з подальшим зарахуванням коштів у гривні на свій картковий рахунок», – йдеться в повідомленні.

До цього кроки з лібералізації валютного ринку ухвалювались протягом декількох років. Поступово українцям дають можливість купувати долари без жорсткого контролю.

Нагадаємо, в Україні в результаті ухвалення закону «Про платіжні послуги» у банків з’являться нові конкуренти. Випускати і видавати карти зможуть у відділеннях пошти, в торгових мережах і навіть в ломбардах.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,240