Представниця США мала розмову з фракцією «Слуга народу» щодо санкцій проти Дубінського

today 30.01.2021 query_builder 16:29 remove_red_eye 89 bookmarks Новини

Тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін зустрілася з представниками фракції «Слуга народу» через запровадження санкцій проти депутата Олександра Дубінського.

Як інформує Укрінформ з посиланням на пресслужбу глави держави, про це в інтерв'ю виданню НВ заявив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.

«Я знаю, що відбулася зустріч тимчасового повіреного у справах США Крістіни Квін з ядром фракції. Мене радує, що політична зрілість більшості депутатів зростає. Вони не приймають поспішних рішень, вони хочуть розібратися в цьому. Знаю, що була детальна розмова», - прокоментував керівник ОП.

Раніше повідомлялося, що 11 січня Офіс контролю за іноземними активами Мінфіну США запровадив додаткові санкції проти сімох фізичних осіб та чотирьох організацій, які є частиною «російської мережі закордонного впливу», пов'язаної з Андрієм Деркачем.

Санкції США запроваджені проти колишніх українських посадовців Костянтина Кулика, Олександра Онищенка, Андрія Теліженка, а також чинного народного депутата Олександра Дубінського, який оприлюднив так звані плівки Деркача.

Ще до «чорного списку» потрапили люди, які працювали в команді Деркача, – Петро Журавель, Дмитро Ковальчук та Антон Симоненко.

Нардеп А. Деркач торік у травні оприлюднив аудіоматеріали, які можуть свідчити про нібито вплив колишнього віцепрезидента США Джо Байдена на п'ятого Президента України Петра Порошенка. Це записи, датовані 2015-2016 роками. Деркач сказав, що «плівки» він отримав від журналістів-розслідувачів, а запис розмов робив особисто Порошенко.

Ще 10 вересня Мінфін США запровадив санкції проти Деркача. Тоді міністерство повідомило, що він є одним із чотирьох осіб, санкції проти яких запроваджують за втручання у виборчий процес у США.

Фото - Укрінформ

92 запитів за 0,234