Презентували відремонтовану магістраль до Міжнародного аеропорту «Бориспіль»

today 28.08.2021 query_builder 05:58 remove_red_eye 240 bookmarks Новини

Голова Київської ОДА Василь Володін разом із заступником голови Укравтодору Андрієм Івко та начальником Служби автомобільних доріг області Русланом Ничіком презентували відремонтовану магістраль від столиці до Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Йдеться про високоякісну ділянку дороги довжиною майже 17 км. Вона так не ремонтувалася майже два десятиліття, інформує пресслужба КОДА.

Реалізація цього масштабного проєкту стала можливою завдяки програмі Президента України «Велике будівництво».

«Дорогу відремонтовано у рекордні терміни. Підрядники встигли реалізувати проєкт всього лише за два місяці. Дякую Службі автомобільних доріг у Київській області та підрядникам за якісну роботу, адже для інфраструктури нашого регіону цей об’єкт є дуже важливим. Рух транспорту був відновлений вже 22 серпня», - заявив очільник області.

Нова траса – це безпека та комфорт наших жителів, які щодня добираються цією дорогою до столиці на роботу або поспішають в аеропорт, а ще це покращення нашої інвестиційної привабливості. Бо якісні дороги та економіка – взаємопов’язані речі, а Бориспіль є «повітряними воротами» України.

Фото - КОДА

92 запитів за 0,184