ФОПи мають отримати підтримку у зв’язку з карантинними обмеженнями

today 25.11.2020 query_builder 09:20 remove_red_eye 146 bookmarks Новини

Президент В. Зеленський запевнив, що до Верховної Ради найближчим часом буде подано законопроєкти щодо заходів для підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями, зокрема, фізичні особи-підприємці та наймані працівники, чия сфера діяльності потрапляє під закриття через карантин, отримають матеріальну допомогу у розмірі 8 тис. грн.

Про це він розповів у своєму черговому блозі, передає Офіс президента, повідомляє «Економічна правда».

"Для цього потрібно зробити три кроки: 1) зайти в додаток "Дія"; 2) ввести дані; 3) номер банківської картки. Далі перевірка даних і максимум через кілька днів 8 тисяч гривень приходять вам на картку", - пояснив президент.

Передбачається, що понад мільйон громадян зможуть отримати допомогу за цією програмою, а її загальний обсяг становитиме майже 10 млрд грн.

А ще суб’єкти господарювання одержать одноразову матеріальну допомогу для збереження робочих місць.

"Це буде сума, пропорційна часу так званого простою, у розмірі до 8 тисяч гривень на одного працівника", - наголосив президент.

Також президент повідомив, що підприємства, робота яких припиняється через карантинні обмеження, отримають компенсацію витрат на сплату ЄСВ за найманих працівників. А це - майже 1,5 млрд грн для близько 120 тисяч юридичних осіб.

"Якщо через посилення карантину ваша діяльність забороняється, ви отримаєте компенсацію на сплату ЄСВ за своїх найманих працівників", - сказав він.

Зеленський також зазначив, що відновлюється дія програм підтримки бізнесу, які працювали під час карантину навесні.

"Це матеріальна допомога ФОПам, які мають дітей до 10 років. Це компенсації з часткового безробіття", - зазначив він.

Президент додав, що малий і середній бізнес уже отримали понад 13 млрд грн за програмою "Доступні кредити 5-7-9%".

"Важливо, що програма "5-7-9" продовжиться та розширить свої можливості в цьому та наступному році", - переконаний президент.

"Ми дуже сподіваємось на підтримку Верховною Радою всіх вищезазначених важливих кроків", - підкреслив він.

А ще Зеленський закликав українців підтримувати улюблені кафе та ресторани, замовляючи у них доставку їжі.

"Розкажіть у соціальних мережах про місця, де вам завжди смачно й де можна замовити доставку, підтримавши їх таким чином. І сьогодні, і на вихідних", - сказав він у блозі

фото: president.gov.ua

92 запитів за 0,242