Президент України нарешті підписав закон 3651-д

today 04.12.2020 query_builder 15:37 remove_red_eye 181 bookmarks Новини

Президент України підписав закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій №3651-д, інформує Децентралізація.

Законопроєкт дає можливість працювати новообраним органам місцевого самоврядування громад і районів. Він врегульовує питання правонаступництва комунального і державного майна, бюджетних ресурсів, прав та зобов’язань, а також дає змогу створити райдержадміністрації в нових районах.

Цей законопроєкт треба було ухвалити до того, як після місцевих виборів набудуть повноважень нові органи місцевого самоврядування. Для функціонування місцевої влади в новому адміністративно-територіальному устрої цей законопроєкт має створити умови, які гарантують стабільність правових та інших відносин, забезпечують безперервність реалізації завдань і повноважень як державної влади на місцях, так і місцевого самоврядування.

Нагадаємо, в цілому Верховна Рада ухвалила законопроєкт №3651-д 17 листопада цього року.

Роз'яснення щодо перших кроків новообраних місцевих рад та набір консультаційних матеріалів після підписання цього закону можна знайти на сайті Децентралізація.

Фото із мережі Інтернет

87 запитів за 0,170