ПриватБанк даруватиме клієнтам по 5000 грн: для кого акція

today 07.08.2022 query_builder 11:23 remove_red_eye 303 bookmarks Новини

Кожен учасник розіграшу гарантовано отримає поповнення мобільного на 50 грн.

Державний Приватбанк у співпраці із платіжною системою Mastercard запустив нову акцію. Взяти в ній участь зможуть українці, які отримують фінансову допомогу від міжнародних організацій на свої банківські картки. Акція діятиме протягом пів року. За цей час клієнти Привату отримають бонуси та призи на суму 5 млн. грн, повідомляє gsminfo.com.ua та сайт Приватбанку у розділі "Акція" (знизу на сайті Привату), далі - перша акція.

Як зазначено на сайті державного банку у розділі "Акції" (розділ знизу на сайті Привату, потім - перша акція), отримати додаткову винагороду разом із допомогою від міжнародних організацій українці зможуть з 1 серпня поточного року до 31 січня 2023-го. Кожному клієнту, що виконає всі умови банку, гарантовано поповнять мобільний на суму 50 грн (72 000 учасників за весь період акції). Крім того, 300 обраних учасників стануть власниками подарункових сертифікатів giftmall на 5000 грн.

Щоб взяти участь у акції, необхідно зареєструватися на сайті Приватбанку у розділі "Акції" (за цим посиланнням чи знизу на сайті Приватбанку - є рубрика "Акції"., отримати грошову виплату від однієї з міжнародних організацій на випущену Приватом карту Mastercard та здійснити дві операції щонайменше на 500 грн (в сумі). Причому транзакції не обов’язково здійснювати саме з тієї карти, на яку була отримана матеріальна допомога. Для цього підійде будь-яка карта від Приватбанку, що підтримує платіжну систему Mastercard. Допомогу на карту Mastercard клієнти Привату на сьогоднішній день можуть отримати від таких міжнародних організацій:

Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні – через платіжну систему PrivatMoney; гуманітарної організації ООН – через Western Union; міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) – також через PrivatMoney.

Нагадаємо, що подати заявку на отримання матеріальної допомогу від міжнародних організацій українці наразі можуть на онлайн-платформі «єДопомога». Допомогу від міжнародних організацій можуть отримати внутрішньо переміщені особи, які перебувають в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб; особи, які проживають/перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або таких, що знаходяться в зоні активних бойових дій України. Ця послуга доступна з 31 травня 2022 року. Заявки розглядаються Міністерством соціальної політики України та іноземними партнерами, що надають кошти для виплат. За результатами розгляду допомогу в першу чергу отримують найбільш вразливі категорії населення, зокрема пенсіонери, багатодітні родини, інваліди тощо. Щоб мати можливість стати учасником вищевказаної акції Приватбанку, якщо ще не подали заявки на отримання допомоги, то зробіть це на сайті «єДопомога», зазначивши IBAN картки Masterсard від ПриватБанку. Якщо картки у вас немає, то ви можете відкрити її в Приват24 або найближчому відділенні ПриватБанку.

Фото - gsminfo

92 запитів за 0,185