Призначено голову Фастівської РДА

today 17.07.2021 query_builder 06:54 remove_red_eye 231 bookmarks Новини

Голова Київської облдержадміністрації Василь Володін представив активу Фастівщини новопризначеного голову райдержадміністрації. Згідно з розпорядженням Президента України Володимира Зеленського, посаду зайняв Євген Кабатов, інформує пресслужба КОДА.

Євген Кабатов - нова людина для Київщини. До цього він очолював один із районів Одеської області.

«Акцентую, що до складу Фастівщини входять дев'ять громад із сукупним населенням понад 182 тисячі. Тож потрібно швидко вливатися в роботу, щоб працювати на благо довіреної території. Сподіваюсь, що місцеві жителі новопризначеного голову підтримають і допоможуть адаптуватись. Адже точно знаю, наскільки цей край є працьовитим, а люди в ньому - гостинними.

Закликаю Євгена Олександровича не гаяти жодної хвилини. Потрібно бути багатофункціональним і встигати приділяти час усім сферам життєдіяльності району. А це і покращення інфраструктури в рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво", і розвиток медичної сфери, і вдосконалення освіти, і вирішення екологічних питань. Одним словом, роботи вистачає», - наголосив Володін.

Фото - КОДА

92 запитів за 0,224