Продовжується реконструкція дитсадка «Намистинка» у Вишневому

today 13.07.2021 query_builder 14:35 remove_red_eye 145 bookmarks Новини

Після звільнення управлінням Пенсійного фонду та архівним відділом колишньої Києво-Святошинської РДА частини приміщень дитячого садочку «Намистинка», у ньому продовжуються будівельні роботи.

Лише за останній місяць виконано значний обсяг робіт: замінено всі вікна на металопластикові, будівельники завершили всі монолітні роботи, встановили і пофарбували паркан по периметру дитячого садочку, завершили внутрішні малярні роботи, встановили сантехніку. На території визначили місця для дитячих майданчиків і залили фундамент під великий спортивний майданчик, підготували доріжки для укладання плитки, проклали кабелі для зовнішнього освітлення, пожежної сигналізації, пожежогасіння, інтернету, відеокамер, системи визначення загазованості в підвалі, громовідводу, інформує Вишнева міська рада.

«Роботи відбуваються згідно плану-графіку. Ми очікуємо, що дитячий садочок «Намистинка» відкриє свої двері для вихованців вже у новому навчальному році. Керівництво Вишневої міської територіальної громади докладає всіх зусиль, щоб дітки повернулися до нових, просторих і комфортних приміщень»,- повідомив радник Вишневого міського голови Георгій Майсурадзе.

Фото - Вишнева міська рада

92 запитів за 0,260