Дублеру Кільцевої дороги на території колишн. К.-Святошинського протяжністю 16,5 км – бути!

today 06.04.2021 query_builder 11:23 remove_red_eye 6885 bookmarks Новини

Як інформує на своїй сторінці у фейсбук голова Бучанської РДА Микола Ляшенко, сьогодні було підписано меморандум про співпрацю між головою Київської облдержадміністрації Василем Володіним та регіональним директор турецької компанії OZALTIN HOLDING з метою об’єднання зусиль для сприяння реалізації проєкту будівництва автомобільної дороги в Бучанському районі по маршруту Житомирська траса М-06 - село Чайки - Петропавлівська Борщагівка - Софіївська Борщагівка – Вишневе – Крюківщина - Чабани-М-05-Одеська траса.

«Важливо, що при проєктуванні цієї дороги заплановано облаштувати інженерний коридор, в якому буде передбачено будівництво інженерних мереж водопостачання та водовідведення, що дасть можливість забезпечити пристоличні населені пункти якісним централізованим водопостачання та водовідведенням у достатній кількості», - підкреслив голова РДА.

Вже проведено значну кількість нарад з керівниками органів місцевого самоврядування, представниками проєктних організацій та інститутів, керівництвом ПАТ АК "Київводоканал" та інвесторами з питання проєктування та будівництва проспекту Героїв Небесної Сотні й інженерного коридору.

Але попереду ще багато кропіткої роботи. Це лише гарний старт до покращення життя мешканців району в розрізі розвитку зручної та комфортної інфраструктури.

Фото - сторінка у фейсбук голови Бучанської РДА Микола Ляшенко

92 запитів за 0,235