Простий спосіб профілактики коронавірусу (офіційно не підтверджено)

today 29.04.2020 query_builder 09:15 remove_red_eye 105 bookmarks Новини

Австралійські лікарі заявили, що регулярне поповнення запасу вітаміну D в організмі шляхом сонячних ванн нібито вбереже від зараження коронавірусом і його важких ускладнень.

Зокрема, своєю думкою поділилася лікарка Рейчел Ніл, пише OBOZREVATEL з посиланням на Daily Mail.

Вона вважає, щоб поповнити запас речовини, слід щодня приймати сонячні ванни. Перебувати на сонці достатньо лише 10 хвилин.

"Такий досить простий спосіб дозволяє підтримувати необхідну кількість вітаміну D, утвореного в шкірі під впливом променів. У результаті можна значно підвищити свою стійкість до респіраторних інфекцій", – пояснила Рейчел Ніл.

Ніл повідомила, що експеримент за участю 78 тисяч пацієнтів показав: серед людей зі зниженим рівнем вітаміну D таких, які легко підхоплюють інфекції, майже в два рази більше, вони схильні переносити хвороби важче, ніж пацієнти, які отримують достатньо вітаміну.

"Приймаючи сонячні ванни, орієнтуйтеся на клімат. У теплому приймайте їх по 10 хвилин, в більш прохолодному – по 15", – додала експертка.

При цьому Р. Ніл попередила, що занадто багато вітаміну D вживати не варто - його передозування може провокувати порушення в роботі організму.

Відзначимо, дія вітаміну D проти коронавірусу не має наукових підтверджень, проте раніше лікарі вже говорили про його ефективність.

Ілюстрація з відкритих джерел

92 запитів за 0,274