Питання вирішене на 99%: ЗМІ повідомили про плани Зеленського призначити Тігіпка прем’єром

today 26.02.2020 query_builder 11:55 remove_red_eye 372 bookmarks Новини

Президент Володимир Зеленський розглядає на посаду прем'єр-міністра політика Сергія Тігіпка. Переговори з ним тривають досі. Про це пише Kyiv Post з посиланням відразу на три джерела в уряді. Однак ні прес-секретар Зеленського, ні прес-служба компанії Тігіпко Tigipko TAS Group не прокоментували питання журналістів щодо планів Президента.

Інформацію, що питання призначення Тігіпка на 99% вирішено, підтвердили джерела lb.ua. «Це питання вирішене. Гончарук (прем'єр-міністр - УНІАН) захищений імунітетом, тому він піде за власним бажанням. Після цього буде скликана позачергова сесія та підтримано голосами призначення », - сказало джерело у владі. «Сьогодні завершується робота місії МВФ і після цього готуються оголосити», - додав другий співрозмовник. Тігіпко - один з ветеранів української політики. З 1990-х він маневрував між бізнесом, політикою і державною службою. Вперше він з'явився на державній службі на посаді заступника прем'єр-міністра при прем'єрі Павлові Лазаренку в 1997 році і залишався протягом 2 років, працюючи на наступника Лазаренко Валерія Пустовойтенка. У 1990-2000 роках він був міністром економіки в уряді Віктора Ющенка, який став президентом в 2005 році. Тігіпко і сам балотувався на пост президента в 2010 році, посівши третє місце. На парламентських виборах в 2012 році об'єднав свої зусилля з «Партією регіонів» Януковича і зайняв пост заступника прем'єр-міністра при прем'єрі Азарові.

Подробиці читайте на УНІАН: https://www.unian.net/politics/10890542-vopros-reshen-na-99-smi-soobshchili-o-planah-zelenskogo-naznachit-tigipko-premerom.html

92 запитів за 0,266