Рада відтермінувала обов’язкове застосування касових апаратів для ФОПів на рік

today 02.12.2020 query_builder 08:12 remove_red_eye 191 bookmarks Новини

Парламент розглянув за спеціальною процедурою та підтримав доопрацьований Податковим комітетом законопроєкт 4439-д про відтермінування до 1 січня 2022 року обов’язкового використання касових апаратів (РРО або ПРРО) фізичними особами- підприємцями, інформує «Економічна правда».

Це рішення підтримали 319 депутатів. У Верховній Раді домовились підтримати законопроєкт усіма фракціями.

Заступник голови Податкового комітету Ярослав Железняк підкреслив під час виступу у ВР: "Більше ніж три тижні ми спостерігаємо людей біля парламенту. Ми можемо погоджуватися з ними, ми можемо сперечатися, але це ті люди, які зараз стоять під будівлею Верховної Ради в той час, коли вони втрачають прибутки. Тому, що поки вони тут - більшість бізнесів їхніх не працює. І це наш обов'язок сьогодні проголосувати зміни, які частково можуть виправити ситуацію".

Зокрема, законопроєктом впроваджуються: перенесення фіскалізації ФОПів 2-4 груп до 1 січня 2022 року; скасування кешбеку; зменшення списку ризикових видів діяльності; прив’язка всіх лімітів до ставки мінімальної заробітної плати, в тому числі ліміту фіскалізації.

"Це був компроміс. Ми відміняємо велику кількість штрафів, які найбільше бентежили підприємців і, нагадую: мораторій на перевірки до кінця карантину ніхто скасовувати не буде. Я розумію, що цей текст може не подобатись. Мені він теж не подобається, але це є компромісом", - сказав Железняк.

87 запитів за 0,178