Райдержадміністрації чекають скорочення

today 31.10.2019 query_builder 15:13 remove_red_eye 148 bookmarks Новини

Уряд має намір звільнити більше 18 тисяч працівників районних держадміністрацій. Про це заявив міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет. Скорочення персоналу – це спроба підвищити ефективність роботи РДА, повідомляє «Сегодня».

"Рішення про скорочення було нелегким, але необхідним. Нам потрібно суттєво підвищити ефективність державних установ», – написав він.

Дубілет перерахував кілька основних принципів, за якими відбуватимуться скорочення: частина функцій дублюється об’єднаними територіальними громадами; деякі з функцій усуваються, тому що вони виявилися застарілими і неефективними;

певна частина функцій перейде на більш високий рівень (ОДА, територіальні органи центральних органів влади або Києва); деякі функції буде об'єднано.

Працівників, які підпадають під скорочення, будуть попереджені про звільнення за два місяці, їм виплатять всі компенсаційні витрати, в тому числі за невикористану відпустку.

Кожному держслужбовцю обіцяють знайти роботу. Профспілки залучені до цього процесу, вони будуть працювати з кожним працівником індивідуально.

"Пошук роботи, професійне навчання, а також підготовка до запуску власного бізнесу буде здійснюватися із залученням широкого спектру організацій - бізнесу, ОТГ, профільних асоціацій і тому подібне»,- написав міністр.

88 запитів за 0,327