Реконструйовано їдальню у Вишнівській ЗОШ №1

today 04.02.2021 query_builder 11:44 remove_red_eye 227 bookmarks Новини

На жаль, ми живемо в такий час, коли досить рідко стрічка новин приносить нам позитив. Але сьогодні саме такий день, адже вже завершено реконструкцію їдальні Вишнівської ЗОШ №1.

Про це повідомила депутат міської ради Олена Бурцева у Фейсбук у групі "Дети Вишневого".

Проєкт нового корпусу школи не передбачав приміщення під їдальню, а в старому - їдальня давно потребувала оновлення. Саме тоді розпочався процес пошуку варіантів співфінансування для реалізації цього вкрай важливого проєкту.

«Завдяки районному та міському співфінансуванню, було проведено капітальний ремонт приміщень їдальні, а також оновлено внутрішні мережі, що відповідають нормам санітарного регламенту, який набрав чинності 1 січня 2021 року», - пише депутатка.

Адміністрація школи також доклала чимало зусиль у пошуку джерел співфінансування. Зрештою, школа перемогла в урядовій програмі "Спроможна школа для кращих результатів". Харчоблок їдальні було оснащено сучасним обладнанням, починаючи від посудомийної машини, пекарських шаф, холодильників до обладнання для механічної обробки овочів та техніки для змішування тіста.

«Звісно ж, повноцінна організація процесу харчування потребує певного часу, але ми впевнені, що найближчим часом усі наші діти отримають якісне та здорове харчування», - висловила сподівання Олена Бурцева.

Фото - Олена Бурцева

92 запитів за 0,221